Quiet City Centre Two Rooms Apartment No13

Ganu iela 4 13, Centre, Riga, Latvija - Parādīt kartē
9.6/10 · 15 atsauksme

Located 16 minutes' walk from Powder Tower, the 1-room Quiet City Centre Two Rooms Apartment No13 Riga is merely 1.6 km from a top family-friendly place like Riga Circus.

Atrašanās vieta

St. Peter's Church Street Quarter is about a 20-minute stroll away, while the rather functional Albert Street is in the immediate vicinity of this 50 m^2 apartment. Guests will find Musee Art Nouveau Museum just 250 metres from the apartment.

Istabas

Quiet City Centre Two Rooms Apartment No13 includes a fully equipped kitchen with climate control for utmost comfort.

Ēdieni un dzērieni

The accommodation comes with a fully-fitted kitchen where guests can cook their own meals. Riviera, which lies within reach of the property, serves Mediterranean food. The nearest airport is Riga, 15 km from the property, and Dzirnavu iela bus station is nearly 5 minutes' walk away.

Kāpēc izvēlēties Quiet City Centre Two Rooms Apartment No13

Atlasīt istabu

Galvenās ērtības

  • Wi-Fi

  • Mājdzīvnieki nav atļauti

Ģenerālis
  • Wi-Fi
  • Mājdzīvnieki nav atļauti
1/4

Internets

  • Wi-Fi

Autostāvvietas iespējas

  • Autostāvvieta

Vispārējas iespējas

  • Aizliegts smēķēt uz vietas

Mājdzīvnieki

  • Mājdzīvnieki nav atļauti

Svarīga informācija

Reģistrēties:
no 15:00 līdz 23:59
Izrakstīšanās:
līdz 11:00

Kad jūs paliekat?

From USD 82 per night
Reģistrēties 2 jūl. 2026
Izrakstīšanās 3 jūl. 2026
Viesi 2 viesi

Pieaugušie:

2

Bērni:

0
Visas cenas pārbaudītas
Kā mēs pārbaudījām cenas Mūsu komanda regulāri pārbauda cenas, lai pārliecinātos, ka redzat zemākās pieejamās cenas. Mēs tās salīdzinām ar viesnīcu un citu pakalpojumu sniedzēju cenām. Ja parādās atlaides vai akcijas, cenas mūsu vietnē tiek attiecīgi atjauninātas.

Istabas

Quiet City Centre Two Rooms Apartment No13 fotoattēli

Quiet City Centre Two Rooms Apartment No13 atrašanās vieta

Ganu iela 4 13, Centre, Riga, Latvija

Atrakcijas
Lieliski restorāni
Transports

Vietas tuvumā

    Viesu atsauksmes par Quiet City Centre Two Rooms Apartment No13

    Pamatojoties uz uzticamu pakalpojumu sniedzēju vērtējumiem

    Uzrakstīt atsauksmi

    Kad jūs ceļojāt?

    Jūsu reitinga punkts

    Ļoti slikti
    Lieliski

    Jūsu dati

    No kurienes tu esi?
    Paldies! Paldies, ka veltījāt laiku, lai dalītos pieredzē. Jūsu pārskats tiks publicēts drīzumā.

    Pārskats nav nosūtīts.

    Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

    Valūta
    • USD ASV dolārs
    • EUR Eiro
    • GBP Lielbritānijas mārciņa
    • AUD Austrālijas dolārs
    • CAD Kanādas dolārs
    • BRL Brazīlijas reāls
    • CNY Ķīnas juaņs
    • CZK Čehijas krona
    • DKK Dānijas krona
    • HKD Honkongas dolārs
    • ILS Izraēlas šekelis
    • JPY Japānas jena
    • MYR Malaizijas ringits
    • NZD Jaunzēlandes dolārs
    • NOK Norvēģijas krona
    • PLN Polijas zlots
    • RON Rumānijas leja
    • RUB Krievijas rublis
    • SAR Saūda Arābijas reāls
    • SGD Singapūras dolārs
    • ZAR Dienvidāfrikas rands
    • KRW Dienvidkorejas vona
    • SEK Zviedrijas krona
    • CHF Šveices franks
    • TRY Turcijas lira
    • UAH Ukrainas grivna
    • THB Taizemes bats
    • ARS Argentina, Peso
    Izvēlēties valodu
    100% pārbaudītas atsauksmes
    Kad jūs paliekat?
    From USD 82 per night
    Reģistrēties 2 jūl. 2026
    Izrakstīšanās 3 jūl. 2026
    Viesi 2 viesi

    Pieaugušie:

    2

    Bērni:

    0
    Visas cenas pārbaudītas
    Kā mēs pārbaudījām cenas Mūsu komanda regulāri pārbauda cenas, lai pārliecinātos, ka redzat zemākās pieejamās cenas. Mēs tās salīdzinām ar viesnīcu un citu pakalpojumu sniedzēju cenām. Ja parādās atlaides vai akcijas, cenas mūsu vietnē tiek attiecīgi atjauninātas.
    Check-in & out
    2 jūl. 2026
    3 jūl. 2026
    Viesi
    2 viesi
    Mēs esam šeit, lai palīdzētu
    Sveiki! Vai jums ir jautājums? Sazinieties ar mums — mūsu komanda labprāt palīdzēs.
    Jūsu dati:
    Temats:
    Ziņa:
    Thank you for your message. Mēs drīz ar jums sazināsimies!
    Jūsu ziņojums netika piegādāts
    Svarīga informācija
    Quiet City Centre Two Rooms Apartment No13
    Reģistrēties:
    no 15:00 līdz 23:59
    Izrakstīšanās:
    līdz 11:00